Як замовити SEO оптимізацію

3-20-2020
Картинки по запросу "Як замовити SEO оптимізацію"


Яндекс і Гугл по важливим для вашого бізнесу запитам. Пошукова оптимізація SEO призведе до вас клієнтів з пошуку, збільшить кількість дзвінків і заявок з сайту. Наша спеціалізація – інтернет – магазини, сайти послуг, корпоративні портали. Також хочемо вам порекомендувати заказать SEO оптимизацию: покращення швидкодії, налаштування індексування, перенаправлень, кешування і т. При ранжируванні пошукові системи використовують кілька сотень факторів. Якщо сайт відповідає більшості з них – він може потрапити в топ по просуваються запитам. Київ  – конкурентний регіон, SEO розкрутка сайту в Києві набагато складніше, ніж в інших містах України . Число сайтів, які хочуть опинитися по заданому запиту на 1 – й сходинці, обчислюється сотнями. Ми знаємо, як вивести Ваш сайт в топ, гарантії зростання видимості сайту прописані в договорі. Наша експертність підтверджена прикладами нижче, кейсами по SEO і відгуками наших клієнтів. Над проектом працює 6 чоловік: менеджер, SEO – спеціаліст, програміст, копірайтер, лінк – білдер, аналітик. Професійні послуги просування сайтів за мінімальною ціною. Гарантія результату і строків у договорі.

Чому ми даємо гарантії на просування сайтів. Наші SEO – фахівці ведуть по 5 – 10 сайтів різних тематик і знають особливості просування у всіх ринкових нішах. Сайти наших клієнтів жодного разу не потрапляли під фільтри пошукових систем. Ми застосовуємо безпечні, але ефективні методи SEO просування сайтів. Співробітники компанії R&K Agency – фахівці з досвідом 5 і більше років. Ми постійно підвищуємо рівень своєї кваліфікації – беремо участь у галузевих заходах, конференціях, вебінарах. Маємо досвід досягнення результату в конкурентних тематиках. Запит “ремонт одягу” в ТОП – 3 це про нас. Ми не роздаємо порожніх обіцянок: всі умови та гарантії фіксуються в договорі, документально.
Аналізуємо ринкову нішу, конкурентів, визначаємо точки зростання і довгострокову стратегію просування.

Збираємо пошукові запити, відповідні вашому бізнесу і здатні привести клієнтів.
Усуваємо технічні помилки на сайті, що заважають індексації та негативно впливають на ріст позицій і трафіку.
Опрацювання структури сайту, навігації, підготовка оптимізованих текстів, налаштування внутрішньої перелінковки, оптимізація інтерфейсу.
Робота з ссилочними факторами, підвищення трасту сайту в пошукових системах. Робота над юзабіліті, показниками відмови та іншими ПФ. А також за впровадження нових ідей та оптимізацію процесів в роботі наших сайтів.