Як зареєструвати домен в зоні UA

10-16-2019

Як зареєструвати домен .ua. Якщо така назва торгової марки вже зареєстровано, то ви звичайно ж повинні придумати інше ім’я. Підібрати класи Міжнародного класифікатора товарів та послуг, за якими буде подаватися заявка на торговельну марку. Здійснити перевірку на тотожність і подібність торгової марки з вже зареєстрованими чи поданими раніше на реєстрацію іншими особами у вас цікавить класі. Заявник може самостійно перевірити на сайті , не зареєстрована вже однойменна торгова марка.

Підготувати заявочні документи для подачі їх в Український інститут промислової власності. Перелік товарів і послуг, для яких реєструється ТМ, відповідно до Міжнародного класифікатора товарів та послуг. Сплатити всі державні збори за подачу заявки (вартість коливається в залежності від кількості класів, за яким оформляється торгова марка, типу зображення торгової марки і строку реєстрації). Заявка подається в Український інститут промислової власності. Український інститут промислової власності проводить експертизу на відповідність поданих документів вимогам законодавства. Якщо у вашій заяві немає помилок, то протягом двох місяців ви отримуєте Рішення (пріоритетну довідку) Українського інституту промислової власності, в якому буде вказано номер, під яким зареєстровано у відомстві ваші заявочні документи щодо реєстрації торгової марки.

Термін розгляду заявки – від 3 до 24 місяців, залежно від процедури реєстрації ТМ (існують звичайна, експрес і найшвидша процедури). Збір за видачу свідоцтва також розраховується в кожному окремому випадку. Словесна частина торговельної марки повинна збігатися з бажаним доменним ім’ям. При реєстрації домену, вам потрібно буде вказати термін реєстрації, номер свідоцтва про реєстрацію ТМ і дату видачі свідоцтва про реєстрацію ТМ у форматі ДД. Можливо вам буде потрібно вислати копію свідоцтва реєстратора доменних імен. Ось і все не хитрі етапи реєстрації доменного імені в зоні . Довго, але зате тепер ви власник цього імені, а можливо і бренду, і ніхто вже не зможе його зареєструвати. Пишу статті, проводжу розсилку, постійно шукаю нові майданчики і способи просування. Просування сайтів в Україні та Європі.