Як зробити Рекламу з LED екраном

8-18-2020

 

Щодня зростає популярність використання в рекламних кампаніях такого інструменту, як відеоекран. Це обумовлено, в першу чергу, тим, що людина сприймає найбільшу частину інформації візуально

Не потрібно бути фахівцем, щоб помітити, як на вулицях постійно зростає кількість цифрових табло, які використовують для демонстрації рекламних повідомлень. Вся справа в динаміці. Статичні зображення значно поступаються відеороликів, це доведено не одним дослідженням. Також хочемо вам порекомендувати https://ukr-svetodiod.com.ua/ LED екрани.

LED екрани відрізняються високою яскравістю, хорошим контрастом і значною стійкістю до погодних умов. У порівнянні з іншими системами відеотрансляції, які не бажано використовувати під прямим сонячним світлом, світлодіодні конструкції спочатку розроблялися для вирішення цього завдання.

Установка вуличних екранів

Рекламні монітори встановлюються на фасади будівель і уздовж вулиць. Вони складаються з блоків, а це значить, що ви зможете підібрати розмір, який буде відповідати вашій локації. Після монтажу ви отримуєте повноцінний вуличний телевізор, який відтворює зображення без швів і під будь-яким кутом.

Управління контентом на led екранах

Це ще одна перевага такого способу просування. Всі маніпуляції з контентом відбуваються дистанційно, що дозволяє оптимізувати рекламну кампанію. Якщо вам буде потрібно змінити наповнення, все відбудеться за дуже короткий проміжок часу.

Застосування промо-інструментів, заснованих на світлодіодних технологіях вже давно застосовуються багатьма компаніями. LED екрани підтримують акції, анонсують новинки, доносять необхідну інформацію до споживачів і роблять це двадцять чотири години на добу. Все це вже технології майбутнього, які повсюдно витісняють цифрові вивіски.

Як зробити LED екран розумним?

Ви можете комбінувати доступні вам технології: управління жестами, управління дотиками, брендування відео та інші. Все це можливо об’єднати в єдину систему, яка буде спрямована на конкретний результат.

На практиці це виглядає наступним чином. Наприклад, вам потрібно підвищити рівень продажів. Для цього ви плануєте використовувати консультанта, який проінформує відвідувачів і запропонує купити вашу продукцію. Варіант хороший, але можна вичавити з цього ще більше.

Якщо розглядати led, ви зможете замінити людину на віртуальний образ, який не піддається різним чинникам, здатним знизити його працездатність. Такий продавець не втомлюється і, що найголовніше, привертає до себе увагу. Презентація вашого товару може починатися в той момент, коли потенційний покупець буде проходити повз екрана; спрацюють датчики руху. У цей момент консультант може запропонувати зареєструватися в акції зробити фото, продемонструвати сам продукт і т.д.

Але це тільки мала частина того, як можна підвищити ефективність стандартної реклами. Тому, якщо ви вирішили запускати кампанію, детально проаналізуйте всі пропозиції на ринку і тільки потім приймайте рішення.