Шоколадний фонтан-чи варто його купувати? Як він влаштований ?

7-1-2020

У шоколаду багато любителів як в СНД, так і по всьому світу. Це не дивно, тому що при його споживанні виділяються ендорфіни, тобто гормони щастя. Ось чому шоколадний фонтан може бути чудовим придбанням.

Що таке шоколадний фонтан і як він працює?

Шоколад-це солодка закуска, яка не тільки забезпечує організм багатьма необхідними поживними речовинами, такими як магній, але і виробляє ендорфіни. Це покращує настрій, підвищує задоволеність і мотивацію до дій. Це називається їжею богів, тому що вже в стародавні часи люди стверджували, що цей солодкий продукт покращує настрій і відкриває великі можливості. Тому кожен любитель шоколаду повинен купити шоколадний фонтан-пристрій, що дозволяє контролювати шоколадне фондю. Хочемо порекомендувати шоколадний фонтан ціна

Механізм дії такого шоколадного фонтану дуже візуально вражає, що порадує всіх гостей і друзів. Це чудова ідея для весіль та вечірок. Тим не менш, це також варто мати вдома, щоб використовувати його час від часу, зроби собі велике задоволення.

Як працює шоколадний фонтан?

Пристрій підтримує рідкий шоколад у замкнутому контурі, що означає, що напій тече зверху вниз, де він всмоктується і знову піднімається до верхнього рівня. Варто знати, що для правильної роботи фонтану потрібен розтоплений шоколад, який потрібно розлити в спеціальне місце. Деякі пристрої підтримують постійний високий рівень температури, щоб шоколад завжди був теплим. Для весіль і великих вечірок варто вибрати професійний шоколадний фонтан. У цій ситуації ви також можете найняти спеціальних співробітників, які будуть займатися цим під час вечірки. Таке професійне пристрій може працювати до дванадцяти годин.

Шоколадний фонтан: Що приготувати для фондю?
Приймаючи рішення про покупку шоколадного фонтану, варто звернути увагу не тільки на те, як працює пристрій, але і на те, що необхідно для створення смачного шоколадного фондю.

Щоб приготувати його, потрібно купити наступні інгредієнти:

3 шоколадних батончика (це може бути бельгійський шоколад, але також і інший, наприклад, молочний, гіркий або білий – вибір залежить головним чином від ваших власних уподобань),
близько 200 г 36% крему,
Свіжі фрукти, такі як полуниця, банани, ківі, чорниця, малина, яблука тощо.

Перший крок-нарізати фрукти на маленькі шматочки, які можна зручно прибити на вилці або паличці і втопити в гарячому шоколаді. Потім розтопити шоколад – ви можете зробити це на водяній бані, з вершками на багатті або в мікрохвильовці. Важливо отримати правильну консистенцію, тобто переконатися, що шоколад не дуже густий і не дуже рідкий.

Завдяки цьому всі веселощі з фонтаном буде набагато приємніше. Потім отриману масу слід перенести на пристрій і включити. Варто додати, що ви також можете додати інші інгредієнти в шоколадне фондю, наприклад, поставити миску амаретто, лікер або апельсиновий сік для гостей, або додати печиво, зефір або тістечка з кремом.