Як зробити трендове фарбування

11-17-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати WOOW.kiev.ua

Мена відтінку волосся для дівчат-звична процедура. Однак, щоб зважитися на неї потрібно взяти до уваги певні фактори. І їх не мало. Починаючи від стану волосся, а закінчуючи трендами і анти-трендами в фарбуванні.

Чому актуальність фарбування є найважливішим фактором? безумовно, ми не будемо брати до уваги класику з однотонними натуральними квітами. Справа в тому, що з приходом нових тенденцій, з’являються і нові технології, які приносять мінімальний збиток волоссю. Так, наприклад, фарбування технікою сомбре дозволяє освіжити колір волосся, не використовуючи високопроцентні перекису.

Говорячи про тренди в фарбуванні волосся, обов’язково варто згадати анти-тренди. Тому, сьогоднішня наша стаття буде присвячена анти-трендам в фарбуванні.

Першим і найголовнішим анти-трендом є неприродні відтінки. Хорошим прикладом є сіро-попелясті фарбування, з холодним подтоном. У 2020 році стилісти рекомендують відходити від холодних відтінків в сторону теплих. Хорошим аналогом стануть пшеничні, медові, золотисті, а також самий трендовий відтінок в цьому сезоні – карамельний.

Другим і всіма відомим анти-трендом є мелірування. Таке мелірування, які робиться у великій розбіг між квітами. А саме, чорне волосся і білі пасма. Таке мелірування було популярно в 2010-х роках, тому краще залишити його в тому періоді і віддати свою перевагу більш інноваційним варіантам.

Це може бути каліфорнійське мелірування. Воно робиться в межах власного кольору. У вас не буде контрастних пасом, вибиваються з копиці волосся. Каліфорнійське мелірування-хороший варіант для тих, хто хоче розбавити власний відблисками або освіжити фарбування.

Попелястий холодний блонд – ще один анти-тренд 2020 року. Природність – ось за чим женуться стилісти в останні сезони. Якщо ви хочете бути блондинкою, віддайте перевагу більш природним відтінкам, наприклад – пшеничному блонду.

Жовтий блонд, як класика серед анти-трендів. Жовтий блонд-результат неякісного виходу з чорного. Стилісти вже не один сезон кричать, щоб дівчата серйозніше ставилися до вибору салону, в якому вони будуть «виводиться» з темного.

Хорошим аналогом серед фарбувань на темне волосся стане омбре або каліфорнійське мелірування. Завдяки цим технікам ви зможете не тільки домогтися красивого відтінку, але і ваше волосся піддатися менш шкідливому впливу.

Трафаретне фарбування. Це не просто анти-тренд, це табу серед стилістів. Трафаретне фарбування може виконуватися з різними візерунками і квітами. Звичайно, така техніка підійде для сміливих дівчат. Але якщо ви все-таки дивіться в бік експериментів, пропонуємо вам звернути свою увагу на глітч-фарбування.

Глітч-фарбування створює колірні перешкоди на волоссі. На відміну від трафаретного, дана техніка визнана трендом 2020 року.

Наступним на черзі серед анти-трендів є забарвлення кінчиків, яка була популярна 6-7 років тому. Тоді, про техніку розтяжки кольору ще ніхто не знав, але для збільшення своєї індивідуальності дівчата фарбували кінчики в яскраві кольори або ті, які були б на контрасті з їх вихідним кольором волосся.

Благо, даний метод залишився далеко в минулому, і стилісти-перукарі пропонують нам новітні методи в фарбуванні. Якщо ви хочете надати кінчиків незвичайний колір, скористайтеся плавною розтяжкою кольору.

Наступний анти-тренд торкнеться незвичайних і сміливих кольорів, а саме про тих, на які б зважилися далеко не всі.

Неприродні кольори грають нестабільну роль в моді. Вони-то популярні, то відходять на другий план. Якщо минулого літа стилісти пропонували нам фарбуватися яскраво, кидаючи виклик суспільству, на сьогоднішній день на пропонують піти в пастельні тони.

Відросло коріння-остигає тренд. Звичайно, багато разів згадали про розтяжку, проте природні відросло коріння нам пропонують замінити більш неординарним рішенням. Так, юна виконавиця біллі айліш задала тренд на яскраві неприродні коріння, зробивши їх в кислотно-зеленому відтінку.

” у моді природність!”як би суперечливо не звучали ці слова, все-таки курс модних тенденцій спрямований на натуральність. Так, нам пропонують відмовитися від яскраво-рудих відтінків у волоссі. Під критику потрапив вогненно-помаранчеві кольори волосся. Якщо ви хочете змінити колір волосся в сторону рудого, скористайтеся двома порадами. Перший: ідіть до досвідченого майстра, який знає, як створює природний відтінок. І другий: віддайте перевагу інший колір, так як благородний рудий зможе зробити далеко не кожен фахівець!

А якщо ви все – таки хочете бути більш яскравою, пропонуємо звернути вашу увагу на новий відтінок рудого-неоновий.

Наступний анти-тренд теж зачіпає колись популярний колір волосся. У 2016 році велика кількість дівчат хотіла мати таке волосся, так як вони були на піку популярності. Ми говоримо про червоний. Яскраво червоні волосся втратили свою популярність, але інший, більш глибокий відтінок, зараз є кольором сезони за версією інституту кольору pantone.

Гірчичні і мідно-жовті відтінки також не в тренді. Стилісти в цілому намагаються поступово зжити жовті відтінки в волоссі, замінюючи їх карамельними або попелястими. Якщо все-таки ви хочете домогтися желтинки на вашій шевелюрі, рекомендуємо звернути свою увагу на неоново-жовтий колір.

Ще один анти-тренд, який включає в себе червоний відтінок – червоно-чорне фарбування. Знову ж таки, такі сміливі образи були популярними в 2000-х роках.

Сюди ж можна віднести фарбування в синьо-зелені кольори. Якщо ви прихильниця фарбувань в нестандартні кольори, стилісти рекомендують звернути увагу на рожеві відтінки. Найпопулярнішим вважається колір»рожеве золото”.

Кольорові пасма у волоссі популярні, але не всі. Найголовніше, що відзначають стилісти, у всіх відтінках повинна бути збережена єдина температура. Ефект блочного фарбування залишаємо в минулому. Замінити можна шатушь з використанням потрібного кольору, або розтяжкою кольору, роблячи акцент на кінчиках.

Наступний анти-тренд-це половинчасте фарбування. Завдяки такому варіанту, ви можете фарбувати одну половину волосся в один колір, а другу в інший. Ця методика залишилася в минулому. Зараз, нам рекомендується рухатися в бік моноколірного фарбування або двоколірного колорування.

Фарбування потилиці в інший колір не популярно в 2020 році. Дані ідеї в фарбуванні користувалися популярністю 5 років тому, але до сьогоднішнього дня вичерпали себе. Замінити можна більш складним техніками фарбування.

Триколірне фарбування змінило двоколірне. Триколірне фарбування або омбре в його класичному понятті більше не актуально. Якщо ви ще не встигли спробувати на собі дану методику, не поспішайте засмучуватися, двоколірне омбре зараз в тренді.

Фарбування світлий верх\u0442емний низ не актуально. Контрастні верх і низ в принципі виглядають не дуже. Зате плавні переходи і яскраві відблиски, особливо червоних і баклажанових відтінків, видадуть в вас модницю.

Чорний з синім відливом залишився в минулому. Сам по собі відтінок не підійде більшості дівчат через свого подтона. Якщо ви володарка холодної світлої шкіри, все одно стилісти пропонують залишити цей колір в минулому і сподобатися до теплих відтінків чорного.

А якщо ви майстер, який стежить за всіма актуальними тенденціями в фарбуванні волосся, ми рекомендуємо звернути увагу на актуальні моделі інструментів для фарбування!

Кисті для фарбування termix c робочою поверхнею в 4,5 сантиметра забезпечать швидкі і спритні маніпуляції в роботі, дозволяючи зробити процес фарбування воістину неповторним. Конструкція пензлика гарантує швидке покриття, а ергономічна ручка забезпечує додатковий контроль і точність. А високостійка щетина до хімічних складів дозволить користуватися кистями тегміх довше, ніж аналогами.

Шейкер для змішування барвників termix дозволяє точно виміряти кількість продукту через вбудований лічильник в унціях і мл. А також запобігає витіканню!

Якщо ви віддаєте перевагу вручну змішувати барвники-чаша termix точно для вас. Вона ідеально підходить для змішування барвника. Її ручка і підстава виготовлені з нековзного матеріалу для зручного використання.

Команда termix дякує вам за проявлений інтерес до нашої статті і бажає успіхів в перукарні діяльності!

Ми завжди відкриті до нових пропозицій;) якщо у вас виникла ідея, як ми можемо змінитися,щоб стати ще краще для вас.просто напишіть сюди!

Вас засмутило наше обслуговування?прийшов не той товар, який ви замовляли?розкажіть нам про будь-яку проблему,Яка у вас виникла з termix і ми її вирішимо!