Зручне недороге таксі

1-7-2020

Удобное недорогое такси
Не втрачайте можливості, вкажіть свою ціну за поїздку, поставивши галочку в чекбоксі “Я хочу запропонувати свою ціну”. Вказавши свою ціну за поїздку, вільний водій може погодитися виконати замовлення за зниженою ставкою. Дана функція дуже зручна при далеких поїздках, а так само у випадках, коли бюджет обмежений. Статус замовлення можна відстежити в особистому кабінеті або зателефонувавши у диспетчерську. Вартість поїздки від 50 гривен, можливість вибору тарифу та класу автомобіля з попереднім розрахунком вартості поїздки. Також хочемо вам порекомендувати СтарТакси

Немає часу розбиратися з формами, мобільними додатками.
Ви хочете не тільки швидко, але і з максимальним комфортом дістатися до певного пункту призначення, при цьому замовити недороге таксі. Вам достатньо лише подати заявку будь-яким зручним для вас способом і вже в лічені хвилини машинка буде на місці призначення. в кожному окремому випадку вас буде обслуговувати компетентний і ввічливий диспетчер.

Автоматизована система дозволяє обробляти велику кількість заявок одночасно.

Автоматизована система дозволяє обробляти велику кількість заявок одночасно в максимально короткий проміжок часу. Працює смс оповіщення і реалізована можливість прослідковувати статус замовлення в особистому кабінеті.

Швидко – подача автомобіля в умовлене місце від 5 хвилин.
Замовлення таксі дешево – оптимальні тарифи, а мінімальне замовлення всього 50 гривен. Пропонуємо додаткові послуги і можемо подати відразу декілька автомобілів.
Надійно – тільки комфортні і нові іномарки, водії з багатим досвідом, перевірені партнери. Оптимальні тарифи, фіксована вартість поїздки та ціна клієнта.
Якщо Ви плануєте поїздку і вже визначилися з датою, Ви можете завчасно оформити замовлення. При замовленні через сайт або мобільний додаток – знижка завжди більше.
Правила користування розміщені на сторінці “Правила”. Політика обробки персональних даних розміщена на сторінці “Політика конфіденційності”. Подача авто з 2 – ма дитячими кріслами в даний час не можлива. Опція “Ціна клієнта” Як оформити замовлення онлайн на сайті.
Статус замовлення відображається в режимі реального часу.